Радио Милева

Блaзе и што ја има: Тамара Тодевска ужива на одмор, а малата Хана е вистински хит!

Блaзе и што ја има: Тамара Тодевска ужива на одмор, а малата Хана е вистински хит!

Ни дождот, ни силното невреме кое деновиве преовладуваат во Македонија не ги спречи јавните личности да заминат некаде на краток одмор.

Некои како дистинација го одбраа  јужениот сосед, додека пак други се одлучија за потоплите краеви во замјава.

Македонската пејачка Тамара Тодевска замина на одмор на југ, а на социјалните мрежи веднаш се пофали како си поминува додека ги полни батериите.

Тамара на Инстаграм сподели неколку фотографии од нејзината преслатка ќерка Хана и покажа како ужива, а порача дека за неколку дена ќе објави и од неа фотографии додека да фати боја.

Преслатките пози на малата Хана ќе ви измамат насмевка на лицето.

фото: инстаграм

Останати вести од Радио Милева