Радио Милева

Бизнисмени, манекени, спортисти: Сите момчиња на Каќа Грујиќ (фото)

Бизнисмени, манекени, спортисти: Сите момчиња на Каќа Грујиќ (фото)

Каќа Грујиќ важи за една од најпопуларните ѕвезди на „Гранд“, а уште првото појавување на сцената таа ги мамеше машките погледи.

Во текот на „Ѕвездите на Гранд“ таа се забавуваше со Владица Јовановиќ, кој го изневери со манекенот Борис Стаманековиќ кој беше нејзин следен дечко. Со него се забавуваше околу една година, а по излегувањето од реалното шоу „Фарма“ таа стави крај на оваа врска.

По неколку месеци Каќа започна врска со Немања Буха. Тогаш таа потенцираше дека со Немања е најсреќна, со него правеше планови за заеднички живот, но по една година пукна и таа врска.

Претходното лето Каќа се заљуби во црногорскиот бизнимсен Коста Обрадовиќ. На почетокот ја криеше својата врска, а раскинаа пред неколку недели.

Меѓутоа, пејачката не беше долго  време сама. Таа сега има  ново момче и тоа фудбалерот Огњен Врањеша.

Еве како изгледаат сите момчиња на Каќа

Владица Јовановиќ

 Борис Стаменковиќ

Немања Буха

Коста Обрадовиќ

Огњен Врањеш

фото:Инстаграм

 

 

Останати вести од Радио Милева