Радио Милева
бизарно

Бизарен потег? Ѓорѓе Давид пред снимањето на „Ѕвездите на Гранд“ ги сечеше ноктите пред камери (фото + видео)

Бизарен потег? Ѓорѓе Давид пред снимањето на „Ѕвездите на Гранд“ ги сечеше ноктите пред камери (фото + видео)

Рокерот и членот на жирито на „Ѕвездите на Гранд“, Ѓорѓе Давид направи шокантен потег пред снимањето на новата емисија на музичкото шоу.

Имено, тој скоцкан од глава до пети дојде во студиото на Кошутњак.

Меѓутоа, пред да влезе, пејачот пред камерите и пред присутните ги сечел ноктите на раце.

Ѓорѓе го крена средниот прст и пред новинарите почнал да ги сече ноктите.

Некои од следбениците се насмеа, а другите се згрозија од овој потег на Ѓорѓе Давид.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Zvezde Granda (@zvezdegranda)

фото: ата имагес

Останати вести од Радио Милева