Радио Милева
одмазда за Џенифер Лопез?

Бившиот свршеник на Џенифер Лопез најде утеха во бивашата на Том Круз?

Бившиот свршеник на Џенифер Лопез најде утеха во бивашата на Том Круз?
фото: епа/ефе/варен тода

Поранешниот свршеник на Џенифер Лопез, Алекс Родригез е уловен како излегува од зградата во која живее актерката Кејт Холмс.

Имено, еден фоторепортер го фотографирал Алекс како го напушта објкетот каде што живее Кејт.

Многумина се прашуваат дали на повидок има нова љубовна романса откако Родригез беше уловен како излегува од зградата во која живее бившата сопруга на Том Круз.

фото: БросНУЦ/ Бацкгрид/ бацкгрид уса/ профимедиа

На фотографиите се гледа тој изгледа многу опуштено, но не е познато дали актерката се наоѓала на таа адреса за време на неговата посета.

фото: БросНУЦ/ Бацкгрид/ бацкгрид уса/ профимедиа

„Леле, леле што прават луѓето“, „Нова романса“, „Одмазда за Џеј Ло“, се само некои од коментарите.

Потсетуваме, откако Џенифер Лопез и Алекс Родригез ја раскинаа својата свршувачка, пејачката по 17 години се врати на својата стара љубов Бен Афлек.

Останати вести од Радио Милева