Радио Милева
врска или само секс шема?

Бившиот ријалити учесник и српската старлета завршија голи во кревет: Марко Осмакчиќ без маичка, Наташа Шавија без гаќички (ФОТО)

Бившиот ријалити учесник и српската старлета завршија голи во кревет: Марко Осмакчиќ без маичка, Наташа Шавија без гаќички (ФОТО)

Поранешниот ријалити учесник во „Задруга“,  Марко Осмакчиќ по раскинувањето со колешката од истото реално шоу Викторија Вики Митровиќ, влетал во шемаа со старлетата Наташа Шавија. Судејќи по видеата кои ги објавуваат на Инстаграм, дружбата најмногу им се одвива во кревет.

Старлетата пак отишла чекор понатаму, објавувајќи и видео на својот Инстаграм профил и неколку фотографии на кои носи мини градник, но затоа убаво се гледа дека не носи гаќички.

По таа фотографија од креветот таа објави уште една со Марко. На нив и двајцата лежат полуголи во кревет, додека се гледа дека Осмакчиќ е без маичка.

 

Точната природа на нивната врска се уште не е позната, но нема сомнеж дека овие снимки веќе „ја пореметија“ сега веќе бившата на Марко, Вики Митровиќ.

Инаку, Марко и Наташа моментално престојуваат во неговиот дом во Швајцарија, каде што Осмакчиќ вообичаено живее.

Фото: Инстаграм принтскрин/natasa.savija

Останати вести од Радио Милева