Радио Милева
љубов која нема заборав

Бившиот на Северина беше во врска со водителката на „Се’ за љубов“, а фотографиите на кои се во љубовен занес се’ уште кружат на социјалните мрежи (фото)

Бившиот на Северина беше во врска со водителката на „Се’ за љубов“, а фотографиите на кои се во љубовен занес се’ уште кружат на социјалните мрежи (фото)

Врската помеѓу Милан Поповиќ и Катарина Шишмановиќ одамна заврши, но никогаш не беше сосема јасно зошто поранешната водителка се обиде да демантира кога имаше фотографии кои најдобро го докажуваат она што е непобитно. Тие фотографии се достапни и денес, па доколку не сте виделе како изгледал периодот на најголемата љубов меѓу познатиот бизнисмен и водителката која своевремено ја направи „Се за љубов“, можете да ги погледнете на Стори.рс.

Врската помеѓу Милан Поповиќ и Катарина Шишмановиќ можеби не била најдолга во нивниот живот, но секако оставила трага, не само кај нив, туку и кај целата јавност. Тоа се случи многу одамна, толку одамна што му претходеше на бракот на Милан со хрватската пејачка Северина како и бракот на Катарина со Горан Стаменковиќ. Додека беа заедно Катарина и Милан навистина уживаа како да нема утре.

Сите фотографии кои ги гледате се направени на луксузната миланска јахта и ја „потрошиле“ романсата до последен пламен, а потоа сепак дојде утрешниот ден.

Двојката раскина и Милан ја најде среќата со Северина, иако е познато дека и тоа не заврши баш среќно. Врската помеѓу Милан Поповиќ и Катарина Шишмановиќ, сепак, извесно време продолжи да живее во медиумскиот простор, иако всушност беше завршена.

Пред десетина години се прошири информација дека овој пар се смирил по погрешните бракови кои двајцата ги избрале, но за „Стори“ тогаш беше потврдено дека тоа што Катарина била во посета на кафеана веднаш до Милан не значи дека парот има обновен контакт. Фотографиите секако засекогаш ќе им останат како спомен.

фото:Стори.рс приватна архива/Инстаграм

Останати вести од Радио Милева