Радио Милева
секс бомба

Бившата жена на некогашниот напаѓач на „Партизан“, пиштол гола: На Николета, кариерата и цвета (ФОТО)

Бившата жена на некогашниот напаѓач на „Партизан“, пиштол гола: На Николета, кариерата и цвета (ФОТО)

Бугарија, но и Италија и Србија добро го памети  Валериј Божинов, кој играше со доста солиден успех, носејќи го дресот на разни клубови во овие земји, меѓу кои и на белградски „Партизан“.

Покрај него,  сите добро ја запознаа и неговата тогашна сопруга, моделот и старлета  Николета Лозанова. Оддамна ништо не се пишувапше за атрактивната Бугарка, а таа овој пат одново нè потсети за каква секс – бомба станува збор.

До душа, позната не само посвојот сески изглед и провокативната голотија,  туку и по тоа што се пофали дека Кристијано Роналдо некогаш флертувал со неа.

Деновиве Николета повторно актуелна со неколку голи објави.

Најпредизвикувачка, фотографијата на која лежи потполно гола во постела, со поткренато га*е нагоре, чиј извајан облик целиот може да се забележи! И тоа експлицитно!

Секако, после ова спонзорите ја облетуваат за рекламирање на разни производи, по што би рекле дека на  бугарскиот модел и старлета Николета, кариерата и понатаму и цвета!

Останати вести од Радио Милева