Радио Милева
некоја друга жена

Бившата жена на Аца Лукас по операцијата е пожелна до болка: Соња Вуксановиќ никогаш не изгледала посекси! (ФОТО)

Бившата жена на Аца Лукас по операцијата е пожелна до болка: Соња Вуксановиќ никогаш не изгледала посекси! (ФОТО)

Бившата сопруга на Аца Лукас, Соња Вуксановиќ преку ноќ го „усвити“ Инстаграм, а за тоа и требаше само една фотографија. Таа се појави за прв пат на социјалната мреже објавувајќи ја првата слика по операцијата и покажа колку е секси.   Почнаа да се редат илјадници лајкови за само неколку минути!  

Соња никогаш не изгледала посекси, а на совршено извајаното тело облекла тесен фустан, мрежести бели чорапи и високи црвени чизми над колена со високи потпетици… Така пожелна до болка, таа во целост ги покажа сиот свој стил и сексапил!

Останати вести од Радио Милева