Радио Милева
„родео“ под прекривката

Бившата ријалити учесничка со шокантно признание: „Имав секс во соба со 50 луѓе“ (ФОТО)

Бившата ријалити учесничка со шокантно признание: „Имав  секс во соба со 50 луѓе“ (ФОТО)

Јелена Круниќ, поранешната ријалити  натпреварувачка зборуваше за својата страсна авантура со еден пејач, каде што тоа го направила во полна соба со 50 луѓе околу неа.

 

Имено, Јелена Круниќ гостуваше во „Пулсот на Бар“ заедно со Алекс Баруданов кој во понеделникот доби отказ од новото реално шоу. Во „Бар“ имаше полемика за неговиот страствен секс, па Јелена му дала совет.

„Искрено и јас имав слично искуство во реално шоу. Обично не пијам алкохол. Во еден от тие ријалити формати, дојде време кога пиев пиво, кое инаку не можам да го поднесам. Тие две пива што ги испив беа како да сум испил литар ракија. Имав ситуација со еден пејач кој сега ќе се прослави, а инаку има татко познат актер. Беше околу три часот наутро, собата беше полна, а во собата бевме 50 луѓе. Таму имав ‘родео’ под прекривката. Не се срамам од тоа, мора да ја надминете таа бариера. Ако постои страст меѓу вас, тоа дефинитивно би се случило. Освен тоа, на човек му е потребен секс за да си дојде малку на себе си“ – изјавила Јелена.

„Боже, како никој да не води љубов“ – рече Дејана.

„Па зависи“, одговорила Јелена.

„ Само многумина се снимаат во нивните 4 ѕида“ – рече Дејана.

„Бога ми, јас не се снимам само во моите 4 ѕида, туку и на јавни места. Секако со својот избраник“ – изјавила Јелена.

Фото: Инстаграм принтскрин/

Останати вести од Радио Милева