Радио Милева
морето гори, планини се топат...

Бившата ријалити старлета уловена во жешка прегратка на плажа: Кога Мина Врбашки ќе го грабне машки! (ВИДЕО)

Бившата ријалити старлета уловена во жешка прегратка на плажа: Кога Мина Врбашки ќе го грабне машки! (ВИДЕО)

Во текот на летото што изминува, екипата на шоуто „Папарацо лов“ беше активна и на црногорското приморје.

Поранешната ријалити старлета  Мина Врбашки беше меѓу метите на објективот на камерите на оваа популарна емисија.

Имено, бившата “задругарка“ беше „фатена“ како среде бел ден, во танга бикини јавно разменува сочни бакнежи и нежности со своето момче, на една дневна забава на плажа.

Мина и нејзиниот љубовник не можеле да ги контролираат страстите. А колку беа интимни на јавно место зборуваат кадрите од новата љубов и старите навики!

Како времето одминуваше Мина танцуваше се попровокативно и попредизвикувачки… А на крај падна во жешките прегратки кои старлетата ги зачини со размена на влажни сочни  бакнежи!

А кога Мина Врбашки ќе го грабне машки… Партнерот го губи ориентирот!

Мина Врбашки инаку однеодамна се запослила во една приватна клиника каде работи на прием на пациенти.

Да знаат каде, многумина би посакале токму таму да се лечат… И тоа штом ќе влезат уште од врата!

Како изгледаше новата  љубовна сеанса ова лето на некогашнат ријалити старлета… Погледнете во видеото во продолжение (КЛИКНИ ТУКА):

Останати вести од Радио Милева