Радио Милева
нема кој да ја...

Бившата риалити ѕвезда се соблече до гола кожа па се пожали: „Некој те соблекува со поглед, а некој не може ни со раце“ (ФОТО)

Бившата риалити ѕвезда се соблече до гола кожа па се пожали: „Некој те соблекува со поглед, а некој не може ни со раце“ (ФОТО)

Победничката на словенечата верзија на познатотот ријалити  „Големиот брат“ и повеќекратна учесничка на реалното шоу „Парови“, Мирела Лапановиќ ги шокираше своите следбеници на социјалните мрежи.

Мирела често позира во предизвикувачки изданија, а овој пат ги помести сите граници на провокацијата.

Имено, таа е целосно гола на фотографијата која ја сподели на својот Инстаграм профил.

„Некој те соблекува со поглед, а некој не може ни со раце“ – споделила Мирела покрај своето разголено секси „селфи“.

Фото: Инстагам принскрин/lelibatistawolf

Останати вести од Радио Милева