Радио Милева

Бившата девојка на Џастин Бебер е бремена од 37 години постар маж!

Бившата девојка на Џастин Бебер е бремена од 37 години постар маж!

Манекенката Ксенија Дели објави на Инстаграм дека чека бебе од 37 години постар маж од неа, со стариот бизнисмен од Египет.

Ксенија стана позната појавувајќи се во спотот на Џастин Бибер, а позната е по аферата и со пејачот. А во 2016 година се омажи за милјардерот од Египет.


Таа објави фотографија на Инстаграм како го гали трудничкото стомаче и напиша „Благослов“:

Blessed ???❤?

A post shared by Xenia Deli (@xeniadeli) on

Останати вести од Радио Милева