Радио Милева
згодни риби

Бившата и новата девојка на Дарко Лазиќ во бикини издание: Која е позгодна? (фото)

Бившата и новата девојка на Дарко Лазиќ во бикини издание: Која е позгодна? (фото)

Пејачот Дарко Лазиќ и Марина Гагиќ ја раскинаа свршувачката, а сега пејачот ужива во љубовната врска со колешката Барбара Бобак.

Имено, многумина ја коментираа сличноста меѓу Марина и Барбара.

Нивниот изглед го прокоментира и мајката на Лазиќ која истакна дека не ја запознала Барбара, но според фотографиите на Инстаграм изгледа подобро од Гагиќ.

И Марина и Барбара се активни на социјалните мрежи, а сега фановите сега ги прокоментираа и нивните фотографии во бикини издание.

Имено, Барбара  позира во црно бикини покрај плажа, свртена на страна кон камерата, но ја покажа својата одлична фигура на која може многумина да и позавидат.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bobak S. Barbara (@barbara.bobak)


Од друга страна, пак Марина сподели фотка на која позира покрај базен во минијатурно бикини и го покажа својата одлична фигура.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Gagic Marina (@gagic_marina)

Која е позгодна?

фото: принтскрин/инстаграм

Останати вести од Радио Милева