Радио Милева
жешко издание

Бијонсе со дијаманти низ целото тело позираше во заводлива поза  – пејачката со провокативна фотографија најави светска турнеја (фото) 

Бијонсе со дијаманти низ целото тело позираше во заводлива поза  – пејачката со провокативна фотографија најави светска турнеја (фото) 

Пејачката Бијонсе објави  провокативна фотографија со која најави турнеја, а факт е дека поради ова нејзино издание, многумина останале со подотворени усни.

Имено, пејачката позирала качена на коњ, што е многу симбилично за нејзиниот албум, на кој се појави во истата поза и на насловната страница, но сега дојде време и за доста пожешко издание…

Дијамантите кои едвај ги прекриваат опасните делови од убиствените атрибути, се простирале низ целото нејзино тело, додека таа во заводлива поза седела на коњот…

Пејачката одлично води сметка за нејзиниот изглед, па  покажа дека секој мускул на нејзиното тело дошол до израз…

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Beyoncé (@beyonce)

Фото: Принтскрин/Инстгарам

Останати вести од Радио Милева