Радио Милева
Провокација

Безобразно видео: Хајди Клум во мини бикини – нереално згодна, а во прв план нејзиното меѓуножје

Безобразно видео: Хајди Клум во мини бикини – нереално згодна, а во прв план нејзиното меѓуножје

Хајди Клум е позната по својот беспрекорен изглед кој не престанува да воодушевува, во 2019 година се омажи за 16 години помладиот сопруг, има четири деца и е исклучително активна на социјалните мрежи каде не престанува да провоцира со своите фотографии.

Познатата германска манекенка, 48-годишната Хајди Клум нема проблем да ја покаже голотијата на социјалните мрежи, а во својата најнова објава Хајди на Инстаграм сподели видео кое трае неколку секунди, но е многу провокативно.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Heidi Klum (@heidiklum)

Имено, Хајди била снимена на лежалка под палми, а еоблечена во портокалово-розово бикини. На видеото, манекенката седи со раширени нозе и се протега наназад, така што лицето не и се гледа.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Heidi Klum (@heidiklum)

– Понеделник – е се’ што напиша Клум со видеото. Помеѓу раширените нозе го ставила мобилниот телефон со кој снимала, па во преден план и бил долниот дел од бикини, кој едвај го покривал „критичниот дел“.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Heidi Klum (@heidiklum)

Иако релативно често објавува свои разголени фотографии, таа неодамна на социјалната мрежа сподели фотографија од нејзиниот сопруг Том Каулиќ (31) како се сонча на целосно гол, со мала крпа во пределот на меѓуножјето.

фото:Profimedia/Instagram

Останати вести од Радио Милева