Радио Милева

Без шминка и без филтри: Рада Манојловиќ во сосема природно издание!

Без шминка и без филтри: Рада Манојловиќ во сосема природно издание!

Атрактивната пејачка Рада Манојловиќ е во врска со нејзиниот колега Харис Берковиќ, а пејачката на социјалните мрежи често објавува фотографии или селфи.

За разлика од многу нејзини колешки кои објавуваат фотографии со шминка и се претставуваат во најдобро светло. таа нема проблем да покаже како изгледа и во природно издание.

Фанови се воодушевени од нејзиниот потег, а само и споделија позитивни коментари.

A post shared by Radmila Rada Manojlovic (@radamanojlovic) on

Останати вести од Радио Милева