Радио Милева
совршена

Без шминка, фотошоп и филтри: Гоца Тржан покажа топ тело во петтата деценија (фото+видео)

Без шминка, фотошоп и филтри: Гоца Тржан покажа топ тело во петтата деценија (фото+видео)

Пејачката Гоца Тржан последните денови од летото ги поминува на црногорското приморје со своите најблиски.

Бидејќи таа не е од оние дами кои секојдневно ги преплавуваат социјалните мрежи со фотографии, новите објави во костим за капење изненади многумина.

Таа никогаш не се двоумеше да го покаже своето тело како и лицето без шминка, а многумина ја сакаат токму поради тоа. Таа отсекогаш нагласувала дека негата на кожата е многу важна, па не е чудно што на крајот од петтата деценија изгледа совршено.

Таа ги почести своите фанови со сосема обична и спонтана фотографија од плажа, без никакви филтри и фотошоп и покажа дека и покрај популарноста и повеќедецениската кариера се однесува сосема нормално.

Пејачката си поминува лудо, во кое друштво и прави сопругот Раша, а доказ за тоа се нивните авантури на брегот.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Goca Tržan (@gocatrzan)

Фото:Принтскрин/Инстаграм/Гоца Тржан

Останати вести од Радио Милева