Радио Милева
колку постара - толку позгодна

Без фотошoп: Нина Бадриќ го покажа своето згодно тело во бикини на прагот од шестата деценија од животот (фото)

Без фотошoп: Нина Бадриќ го покажа своето згодно тело во бикини на прагот од шестата деценија од животот (фото)

Пејачката Нина Бадриќ неодамна наполни 49 години, а моментално ужива на Хвар каде што со години и е омилена дестинација бидејќи таму има викендичка.

Пејачката на својот „ИНстаграм“ објави на која позира во едноделно црно бикини, без шминка и со насмевка на лицето.

„Само живеј, само биди“, напиша таа покрај фотографијата и доби повеќе од 15 000 лајкови.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nina Badrić (@badrich)

Нејзините фанови прокоментираа дека пејачката никогаш не изгледала подобро, колку постара, толку подобра.

Следбениците имаа само позитивни коментари за тоа како Нина изгледа без фотошоп и без филтри.

фото: Инстаграм/нина бадриќ

Останати вести од Радио Милева