Радио Милева
на заслужен одмор

Без фотошоп и филтери – жешка Дара покажа дека не располага само со бујно деколте па затоа го сврте …грбот (фото)

Без фотошоп и филтери – жешка Дара покажа дека не располага само со бујно деколте па затоа го сврте …грбот  (фото)

Откако беше цела летна сезона на настапи и дружење со публиката ширум регионот, Дара Бубамара замина на заслужен одмор, од каде речиси секојдневно ги почестува своите следбеници со жешки кадри од Ибица.

Објавите на пејачката на социјалните мрежи оставија многумина без зборови.

Пејачката не крие колку моментално е задоволна од својот изглед, а се почесто ја гледаме во разни разголени изданија, особено во бикини. Неодамна покажа гаќички кои беа само конци, па ги сними нејзините „седмици“, и покажа видео на кое танцува на сред плажа.

Дара се соблече во зелено бикини, а задникот во танга го сврте кон камерата. Големата снимка од бујната задница на пејачката ги запали социјалните мрежи, а многумина коментираа колку добро изгледа, иако во неколку наврати беше мета на критики за ретуширање на фотографиите.

фото:Принтскрин/Инстаграм/Дара Бубамара

Останати вести од Радио Милева