Радио Милева

Бев разочарана: Ана Николиќ откри „шокантни“ детали по породувањето!

Бев разочарана: Ана Николиќ откри „шокантни“ детали по породувањето!

Пејачката Ана Николиќ првпат се огласи откако пред повеќе од два месеци ја роди ќерката Тара. Пејачкта во една емисија откри дека одлично се снаоѓа во родителска улога, но и дека се подготвува да се врати на сцената.

-Јас сум одлично. Ги имаме најслатките маки, уживаме со Тара, но секојдневно ми недостига работата и полека се подготвува за повторно враќање на сецанта, вели Ана. Одговорот на прашањето на кого личи Тара многумина ги шокираше.

-Бев разочарана во породилиштето бидејќи беше клон на Стефан, морам да признаам, но сега ми е полесно бидејќи тоа се промени, се пошегува Ана. Пејачката откри и една анегдота во врска со Тара.

-Баш неодамна зборував со Марина Туцаковиќ бидејќи сподготвуваме нов албум и таа ме праша: „Како е бебето?, јас и реков „Одлично, добра е, мирна е… А Марина ми кажа: „Значи не е на тебе“, раскажа Ана Николиќ во емисијата „Премиера“.

Останати вести од Радио Милева