Радио Милева
без градници на капење

Бела Хадид, Кендал Џенер и пријателките се соблекоа топлес па влетаа в море (ФОТО)

Бела Хадид, Кендал Џенер и пријателките се соблекоа топлес па влетаа в море (ФОТО)

Атрактивната Бела Хадид и нејзината добра пријателка Кендал Џенер поставија досега необјавени фотографии на Instagram од заедничкиот одмор кои направија вистински хаос на Интернет.
Бела и Кендал се присетија на заедничкиот одмор, каде прво со пријателките се позираа и се фотографираа во бикини …

… Потоа ги соблекоа горните делови на костимите за капење и влетаа во морето топлес.

??

A post shared by ? (@bellahadid) on


Каков интерес предизвикаа фотографиите најдобро покажува фактот дека за помалку од еден ден тие собрале повеќе од четири милиони лајкови.

Останати вести од Радио Милева