Радио Милева
Наташа бетер од Карлеуша

Беквалац како од секси шоп: Кожа, латекс и проѕирна тантела, за разголени гради и видливо меѓуножје (ФОТО)

Беквалац како од секси шоп: Кожа, латекс и проѕирна тантела, за разголени гради и видливо меѓуножје (ФОТО)

Новосадската барбика, Наташа Беквалац е прилично концертно активна. Поточно има мноштво клубски настапи како дома, така и надвор во дијаспората. Нејзините хитови со задоволство ги слушаат оние кои ја сакаат, а оние на кои не им е само до музика, празникот за уши го заменуваат со раскошна глетка за очи, па исто така доаѓаат на нејзините настапи.

Зашто расната ната и тоа како има што да понуди. И вокално и визуелно. Песните веќе сите и ги знаат и и ги пејат во еден глас, ама нејзината секси појава секогаш е различна на различен настап.

На еден од последните аутфитот на пејачката како од секси шоп:  Кожа, латекс, мрежа и проѕирна тантела, за разголени гради и видливо меѓуножје!

Имено,  русокосата убавица облекла комбинација која потсетубва на оние на мадона од најдобрите денови… Налик на садо-мазо домина на која уште камшик и недостасува за комплетно да доминира на сцената.  Или што бо рекле некои, Наташа бетер од Карлеуша!

Она што најмногу „боде очи“ длабокото деколте во кожниот градник и погледот на разголените гигантски силиконски гради…

Но, ако веќе пејачката не ја гледате в очи, погледот ќе ви застане уште подолу, две педи под срцето, во пределот на подножјето на меѓуножјето на русокосата, кое и покрај она што го покрива е прилично видливо!

Фото: Инстаграм принтскрин/bekvalceva

Останати вести од Радио Милева