Мегафон
телевизија

„Бекстејџ“ се сели на „Телма“: Стартува 12-тата сезона, на најгледаниот естраден ТВ магазин (ВИДЕО)

„Бекстејџ“ се сели на „Телма“: Стартува 12-тата сезона, на најгледаниот естраден ТВ магазин (ВИДЕО)

Нова сезона, нови предизвици, нови дружби со познатите…
„Бекстејџ“ и официјално ја стартува својата 12-ка на Телма телевизија, а во премиерното издание ќе гледате:
Ексклузивно ве носиме на снимањето на вториот дел од филмот „Јужни ветар “ – Време е за „Забрзување“ и ново торнадо предизвикано од протагонистите на ова филмско остварување кое ги сруши сите рекорди на гледаност во регионот!
„Бекстејџ“ пранк – Инфлуенсерите и не се толку пребирливи како што се претставуваат – За „ситни пари“ и добра компензација во состојба се да рекламираат се и сешто!

Директно од Веспрем, вклучување на ракометарот Дејан Манасков – „На Инстаграм си фатив девојка за сериозно!“

Ви посакуваме добар ден во 16 часот и 15 минути и добра ноќ во 22 часот и 15 минути! „Бекстејџ“ на Телма! Не не пропуштајте!