Радио Милева

Беби Дол повторно во релано шоу, а причината за учеството шокантна!

Беби Дол повторно во релано шоу, а причината за учеството шокантна!

Беби Дол се придружува во реалното шоу „Задруга“.

Таа во наредниот период ќе заработува хонорар од 500 евра на неделно ниво, пишува српски Курир.

Некогашната југословенска ѕвезда со години не може да живее од музика, а спасот го бара со заработка во реални шоуа.

Како што пишува порталот, таа има големи финансиски проблеми, па контактирала со продуцентите и се понудила како учесник.

Имено, таа и нејзиниот сопруг остнаа на улица откако беа исфрлени од станот поради неплатена кирија и беа принудени да живеат кај мајката на пејачката.

Останати вести од Радио Милева