Радио Милева
покажа со што располага

Базен во апартманот и поглед од соништата: Анастасија Ражнатовиќ го „запали“ интернетот со фотографии од одморот (фото)

Базен во апартманот и поглед од соништата: Анастасија Ражнатовиќ го „запали“ интернетот со фотографии од одморот  (фото)

Анастасија топлите денови ги поминува на Ибица со својот партнер, фудбалерот Немања Гудеља, каде ужива во сонцето. Taa со своето момче се препуштија на шармот на Шпанија, а колку уживаат секојдневно покажуваат на Инстаграм.

Ражнатовиќ на својот Инстаграм профил редовно споделува детали од своето секојдневие со обожавателите, а одново и одново покажа дека ужива на егзотичната дестинација. Имено, таа објави фотографии од приватниот базен сместен во апартман на луксузен хотел и позира во шарен костим за капење.

Додека пак,  фудбалерот на Севиља објави емотивни фотографии со својата девојка, а нивните изрази на лицето покажуваат колку се сакаат и дека нивната љубов е силна. Анастасија седи зад него и го прегрнува, додека тој не ја трга насмевката од неговото лице. Овие фотографии открија и какви тетоважи има Гудељ на своето тело, а под нив имаше доста коментари.

– Љубов која ќе трае вечно. Бидете среќни сто години! Колку убав пар. најхармоничен пар! Засекогаш заедно во добро и во лошо. Нека трае, Тасо, вечно. И двајцата сте убави, совршен пар – ова се само дел од коментарите.

Инаку, двајцата веќе некое време се на море, а со нив е и возачот на фудбалерот Рашид. Пред тоа сите заедно го посетиле Требиње. Секој ден го поминуваат на еден од најубавите шпански острови, а ги посетуваат и најпознатите клубови од каде објавуваат слики на Инстаграм.

Фото: Принтскрин/Инстаграм/Анастасија Ражнатовиќ

Останати вести од Радио Милева