Радио Милева
трето дете?

Барбара Бобак сподели „чудна фотографија“ со уште почуден пост: Девојката на Дарко Лазиќ е бремена? (ФОТО)

Барбара Бобак сподели „чудна фотографија“ со уште почуден пост: Девојката на Дарко Лазиќ е бремена? (ФОТО)

По раскинувањето со Марина Гагиќ, Дарко Лазиќ влезе во врска со пејачката Барбара Бобак со која ужива во врската во која секојдневно поминуваат многу  време заедно.

Барбара и Дарко неодамна беа во Египет каде го прославија неговиот роденден, а сега таа ја изненади јавност со својата најнова објава.

Барбара призна дека сега јаде многу повеќе и покрај една фотографија напиша:

„Сега јадам за двајца“ – што е термин што најчесто го користат само трудниците кога јадат повеќе поради фактот што носат бебе.

Дали Дарко чека трето дете или Барабара намерно сакала да привлече внимание со оваа изјава, сакајќи да каже дека Дарко е на диета за разлика од неа, времето ќе покаже?!

 

Останати вести од Радио Милева