Радио Милева
тераса со поглед...

Атрактивната српска ТВ Ред водителка Ана Радуловиќ е брутално секси во сите сегменти: На неа само синџирчиња и бели ленти (ФОТО)

Атрактивната српска ТВ Ред водителка Ана Радуловиќ е брутално секси во сите сегменти: На неа само синџирчиња и бели ленти (ФОТО)

Една од најатрактивните и најзгодни ТВ водителки во српскиот ТВ етер, е несомнено водителката на „црвената телвизија“ ТВ Ред, Ана Радуловиќ. Таа  замина на одмор, од каде секојдневно ги известув своите Инстаграм следбеници за сите свои активности.

Патем, Ана повторно ги „збудале“ откако ги почести со секси фотографии од нејзиното извајано тело.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ana Radulovic (@ana.radulovic)

По заводливите кадри од базенот каде позираше во црни бикини, расната водителка сега повторно предизвика цунами од реакции со најновите ултра секси  фотографии.

Ана овој пат во бело мини бикини украсено со златни синџири, се облече и го сподели својот брутално неодолив сексапил, откако се фотографираше  на терасата од својата хотелска соба со прекрасен поглед на скапиот ресорт во кој водителката летува.

Арно ама, кој да гледа преку балконот кон базенот, кога погледот застанува на расната убавица чиј сексапил ќе ви го разубави денот!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ana Radulovic (@ana.radulovic)

Фото: Инстаграм принтскрин/ana.radulovic

Останати вести од Радио Милева