Радио Милева
ваква понуда, не се одбива...

Атрактивната русокоса Ивана од танчарската група на Јелена Карлеуша со секси слика и брутална порака до жените што ја озборуваа: „Во ова мое убаво га*е можете и да ме бакнете“ (ФОТО)

Атрактивната русокоса Ивана од танчарската група на Јелена Карлеуша со секси слика и брутална порака до жените што ја озборуваа: „Во ова мое убаво га*е можете и да ме бакнете“ (ФОТО)

Атрактивната русокоса од танчарската група на Јелена Карлеуша, сексапилната Ивана Ива Стевановиќ многумина воодушевува како со својата појава, така и со своите танцувачки способности.

Впрочем, не случајно е дел од придружните „балерини“ на сцената на настапите на белградска поп-фолк дива. Атрактивна, згодна, расна, со бујни телесни атрибути Ива просто „цути“ од убавина и привлечност, но и  неодолив сексапил, кој несомнено го носи во себе.

Провокацијата и е составен дел од работата, а со тоа неретко и од гардеробата, па Ива нејчесто јавно можат да ја видат разголена, нешто што мажите ги обара на колена, додека помал дел од жените и се восхитуват, малку поголем дел и завидуваат, а најголемиот, ја озборуваат!

Затоа, атрактивнта танчарка реши на своевиден, атрактивен, но интригантен начин да им возврати на „зинатите усти“, па сподели разголена фотографија на која русокосата убавица е свртена со грбот, а во крупен кадар го покажува задникот и во него длабоко врежаната танга од нејзиното боди.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by 🎀🦂Ivana Iva🦂🎀 (@iva992kg)

„Еве ви уште малку материјал за озборување.Чисто на жените да не им е здодевно. П.С. Во ова мое убаво га*е можете и да ме бакнете (жени).  Колку сум само прекрасна“ –  напишала Ива покрај својата фото објава.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by 🎀🦂Ivana Iva🦂🎀 (@iva992kg)


За да им биде пораката појасна на оние на кои им е упатена, Ива сподели уште една фотографија од својата извајана задница, на која  таа изгледа брутално примамливо и привлечно.

Епа жени… Ми се чини дека наместо вас, доброволно ќе се пријават вашите мажи за бакнежи, зашто ваква понуда – не се одбива!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by 🎀🦂Ivana Iva🦂🎀 (@iva992kg)

Фото: Инстаграм принтскрин/iva992kg

Останати вести од Радио Милева