Радио Милева
„добронамерна“ жена...

Атина Ферари, најскандалозната српска старлета и испрати провокативна фотографија со зајадлива порака на Луна: „Извини, но твојот сопруг сепак јас прва го имав“!

Атина Ферари, најскандалозната српска старлета и испрати провокативна фотографија со зајадлива порака на Луна: „Извини, но твојот сопруг сепак јас прва го имав“!

Иако Луна и Марко со години се во емотивна врска, а од неодамна и во брачни води, нивните бивши никнуваат од сите страни, па преку нив се рекламираат за  да добијат малку медиумски простор.

Така и поранешната девојка на Марко, старлетата Атина Ферари, на својата инстаграм приказна објавила многу провокативна фотографија со зајадлива порака која и ја испратила на Луна.

Таа сподели фотографија на која позира со Миљковиќ, каде тој ја бакнува во образ покрај која го напиша следново:

 

„Извини Луна, ама јас сепак прва го имав“!

Ниту Луна, ниту Марко јавно не се огласија на оваа провокација, но корисниците на социјалните мрежи не можеа да молчат.

„Боже, колку добронамерна жена“ – беше само еден од ироничните коментари!

Останати вести од Радио Милева