Радио Милева
Ултра секси

Антониа Гиговска ослабе 16 килограми и го пушти сексапилот на најјако (фото)

Антониа Гиговска ослабе 16 килограми и го пушти сексапилот на најјако (фото)
фото:антониа гиговска/инстаграм принтскрин

Младата македонска поп пејачка Антониа Гиговска неодамна пред своите фанови и следбеници на социјалната мрежа Инстаграм се пофали дека успеала да ослаби дури 16 гилограми за два месеци.

Резултатот е навистина впечатлив, Антониа сега изгледа посекси, а веројатно се чувствува и посамоуверено.

Дека тоа е навистина така покажуваат и нејзините најнови фотографии кои често осамнуваат на нејзиниот профил.

фото:антониа гиговска/инсатграм принтскрин

Антониа и пред намалувањето на килограмите не се штедеше да ги покаже своите облини, но сега тоа го прави на еден пософистициран начин од кој зрачи со сексапил.

На една таква фотографија каде изгледа моќно и елегантно, пејачката носи црн комплет, а голото деколте на сакото прави да изгледа ултра секси.

фото:антониа гиговска/инсатграм принтскрин

Инаку, Антониа Гиговска успеала да ги намали килограмите со посебна програма на исхрана и секако физичка активност.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ANTONIA GIGOVSKA (@antoniagigovskaa)

Таа е млада, убавината и свежината се на нејзина страна, а ова со намалувањето на тежината е само еден плус.

Останати вести од Радио Милева