Радио Милева
„Ангелско лице -ѓаволски мисли“

Ања Ветерова е секси мома Македонка низ улиците на Мајами во стајлинг кој мами погледи (фото)

Ања Ветерова е секси мома Македонка низ улиците на Мајами во стајлинг кој мами погледи (фото)
фото:ања ветерова/инстаграм принтскрин

Ања Ветерова го живее својот американски сон.

Младата пејачка по подолг престој дома во Македонија поради пандемијата од коронавирус, се врати во Америка каде е на музички студии.

Но, периодов Ања е препуштена на релаксација, одмор, уживање, дружење во сончевото Мајами на Флорида.

Оттаму се пофали со неколку фотографии направени додека е на прошетка низ улиците на топлиот Мајами.

Облечена во тренди макси кошула и секси светкав градник кој беше во фокус, Ања несомнено е магнет за погледи.

Освен авантурата во Мајами, Ања не ја заборава ниту музката за која примарно е во Америка, па неодамна сподели и фотографија каде снима во студио.

Останати вести од Радио Милева