Радио Милева
Празнично подновување

Анџелина Џоли ја фотографираа додека беше во шопинг – еве со кого беше и што купуваше (фото)

Анџелина Џоли ја фотографираа додека беше во шопинг – еве со кого беше и што купуваше (фото)
фото:профимедиа

Познатата холивудска актерка Анџелина Џоли беше фотографирана со своите ќерки Захара и Вивиен додека купуваа.

Беше фотографирана од папараците при изборот на облека, а во таа прилика носеше едноставен бел фустан кој ја следеше нејзината линија и бели влечки, додека на лицето имаше и заштитна маска.

фото:профимедиа

Анџелина ги изненади сите со својата непосредност, со оглед на тоа што избра неколку парчиња во продавницата, плати за нив и го напушти објектот.

фото:профимедиа

Инаку, поранешниот телохранител на Анџелина Џоли неодамна проговори за медиумите, а потоа тој откри од што таа и Бред Пит најмногу се плашеле.

фото:профимедиа

– Најмногу бев загрижен дали некој ќе се обиде да ги киднапира, поради парите што некој може да ги направи. Двајцата се погрижија кој се движеше околу нивните деца. Единственото нешто што ме изненади за време на соработката со нив беше начинот на кој тие управуваат со своето време, како имаат доволно време за своето семејство, за работа, сè до вклучување во добротворни активности – изјави Марк Били Билингем.

Останати вести од Радио Милева