Радио Милева
среќна во љубовта

Анџелина Џоли има ново момче: Актерката уловена со познатиот пејач (фото)

Анџелина Џоли има ново момче: Актерката уловена со познатиот пејач (фото)

Актерката Анџелина Џоли е уловена со своето ново момче.

Една од најпопуларните актерки Анџелина Џоли повеќе не ја крие романсата со пејачот „The Weekend. Тие неколку пати се видено во романтично издание при вечерно излегување во Лос Анџелес.

Познатата актерка и пејач поминале два ипол часа во приватен дел во ресторан во Санта Моника, популарен дел на Лос Анџелес. Тоа го потврдија и сведоци кои ги виделе заедно.

Како што пренесуваат странските медиуми, токму тој ресторан бил местото каде првпат се сретнале Анџелина и „The Weekend“ на 20 јуни.

Иако Анџелина пристигнала сама на вечера во ресторанот, од ресторано излегла со пејачот, а потоа влегле во автомобилот и заминале во неговата вила.

фото: профимедиа/инстаграм

Останати вести од Радио Милева