Радио Милева
има со што да се пофали

Андреана Чекиќ ги истакна големите природни гради – гледачите, воодушевени од изданието на пејачката, ја споредија со оваа русокоса (фото)

Андреана Чекиќ ги истакна големите природни гради – гледачите, воодушевени од изданието на пејачката, ја споредија со оваа русокоса (фото)

Пејачката Андреана Чекиќ синоќа гостуваше во емисијата на Огњен Амиџиќ, а нејзиното бујно деколте привлече огромно внимание.

Имено, пејачката дошла скромно облечена, но сепак решила само да ја истакне својата бујна става, а нема кој не ги коментираше кадрите од емисијата.

Нејзините гради беа толку големи, што гледачите останаа воодушевени, бидејќи никој до сега не забележа дека Андреана навистина има со што да се пофали и дека нејзините природни гради се еден од нејзините главни адути.

Мрежите зовреа од коментари, а некои ја споредија и со познатата Памела Андерсон, чии бујни гради се нејзин заштитен знак.

– Здраво Памела Андерсон, извини што не те препознав“, „О, не знаевме дека има толку големи гради“, „Навистина сум воодушевена“, „Андреана е жешка“, „Жена со врвен изглед“ – беа некои од коментарите.

 

Фото: Принтскрин/Амиџи Шоу/ Пинк.рс

 

Останати вести од Радио Милева