Радио Милева
гола славеничка

Андреа се соблече: Бугарската пејачка за роденденот се сликаше без гаќички, ама не покажа дали гола и го прослави? (ФОТО)

Андреа се соблече: Бугарската пејачка за роденденот се сликаше без гаќички, ама не покажа дали гола и го прослави? (ФОТО)

Една од најпознатите бугарски фолкерки Андреа се фотографирала без гаќички во две последователни фотосесии.

Пејачката најпрвин на  Инстаграм позираше без долна облека во природа. Русокосата прикачила снимка на која гигантската силиконска предница едвај ја сместила во кожениот градник, а на себе облекла кожена рокерска јакна, арно ама, она што прво паѓа во очи, е дека пејачката сепак е гола. Иако фиктивно изгледа облечена, фактички и недостасуваат гаќички!

При тоа голата фолкерка на своите фанови и следбеници им соопшти дека и е роденден. До душа, Андреа не сподели ниту една фотографија од роденденската забава, освен една која можеби е направена како „афтер – парти поза“. 

На неа русокосата превртена наопаку и доволно разголена, легната на тросед околу кој е видлив неред. Можеби токму од роденденската журка, од која Андреа ниту една фотографија не сподели и не покажа, оставајќи ги обожавателите во дилема: Дали можеби и роденденот го прослави без гаќички?

Фото: Инстаграм принтскрин/andreabulgaria

Останати вести од Радио Милева