Радио Милева
се' уште (и се) може...

Андреа предизвика колективна возбуда: Бугарската пејачка си ја галеше големата секси задница среде бел ден на работ од летниот базен (ВИДЕО)

Андреа предизвика колективна возбуда: Бугарската пејачка си ја галеше големата секси задница среде бел ден на работ од летниот базен (ВИДЕО)

Некогаш една од најголемите бугарски музички ѕвезди, денес и без песни што се кој знае какви  хитови за Андреа се’ уште се плетат легенди и  митови.

Особено што пејачката не престанува да  ги шокираше своите следбениците на социјалните мрежи и преостанатите обожаватели постојано со нови, разголени фотографии.

Имено, Андреа често објавува видеа и фотографии на кои изгледа повеќе од провокативно. Особено кога е лето, а костимот за капење, било да е едноделен или бикини и е главна облека во кој русокосата ги сместила своите бујни облини.

Имено, Андреа овој пат е снимена додека ужива во релаксација во еден отворен базен во познат светски хотелски ресорт.

Откако доплива до работ,  најпрвин пејачката ги испрси своите гигантски силиконски гради, за потоа во преден план русокосата милфица да ја истакне  својата голема, овална секси задница.

Особено провокативни се оние сцени, во моментите кога бугарската пејачка така напучена, на повеќе од предизвикувачки начин си ја допира и милува токму нејзината секси задница…

…Во која длабоко потонала шарената танга од костимот.

Во следниот момент русокосата тангата ќе ја натегне толку многу нагоре, што речиси ќе ја вреже во меѓуножјето…

…Па ќе ги рашири широко нозете, небаре повикува на парење.

За веднаш потоа Андреа да се заврти на грб и одново да отплива кон средината на базенот, продолжувајќи да ужива во убавината на денот.

Иако веќе не ниту толку многу популарна, ниту пак е во цветот на младоста, Андреа како да сака да покаже  дека се’ уште (и се) може…!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Andrea (@andreabulgaria)

Фото: Инстаграм принтскрин/andreabulgaria

Останати вести од Радио Милева