Радио Милева
сирена во бикини

Анастасија во црвено бикини кипи од сексапил и кога лежи на врелиот морски песок, клечи на брегот или лежи на работ од базенот! (ФОТО)

Анастасија во црвено бикини кипи од сексапил и кога лежи на врелиот морски песок, клечи на брегот или лежи на работ од базенот! (ФОТО)

Ќерката на Цеца, се’ поопуларната  Анастасија Ражњатовиќ ги воодушеви своите следбеници на социјалните мрежи со најновите фотографии од летниот одмор, кој пејачката го минува на грчкиот остров Миконос.

Иако не е во Србија, Анастасија ги израдува своите пријатели информирајќи ги преку Инстаграм за тоа каде е и што прави, и овој пат таа покажа и како изгледаат нејзините летни денови.

Фотографирана во различни пози во црвени дводелни бикини покрај морето, до израз доаѓа нејзината тенка фигура и совршено обликуваниот задник.

Анастасија покажа дека своето тело го довела речиси до совршенство.

Распеаната морска сирена во црвено бикини кипи од сексапил и кога лежи на врелиот морски песок, клечи на брегот или лежи на работ од базенот!

Останати вести од Радио Милева