Радио Милева
Искрено

Анастасија Ражнатовиќ за првпат проговори за врската со Гудељ

Анастасија Ражнатовиќ  за првпат проговори за врската со Гудељ

Пејачката Анастасија Ражнатовиќ доживеала непријатност кога се вратила од настап, а сега се појавила на настан во Блеград каде ја пресретнале новинарите.

Анастасија не ја симнала насмевката од лицето, па призна дека се е како што треба во однос на Немања Гудељ.

– Се е супер во врската. Сè ми оди добро – вели Анастасија за „Блиц.рс“ и додава дека по драмата што ја доживеала на аеродром кога се враќала од настап, сепак го нашла куфер.

– Куферот е пронајден – истакнува пејачката и додава дека најлесно ќе и биде да настапува со нејзината мајка Цеца Ражнатовиќ.

– Најлесно ќе ми биде да настапам со Цеца, бидејќи тогаш тоа е како да одам на настап со другарка – вели младата ѕвезда.

Останати вести од Радио Милева