Радио Милева

Анастасија Ражнатовиќ откри кога најмногу се нервира поради своето момче Немања Гудељ

Анастасија Ражнатовиќ откри кога најмногу се нервира поради своето момче Немања Гудељ

Анастасија Ражнатовиќ беше со својот брат Вељко кој во долг и напорен натпревар успеа да се избори за првото место во крузер категорија, а веднаш по победата откри како се чувствува и зборуваше за своето момче, професионалниот фудбалер Немања Гудељ.

Имено, покрај нејзината мајка Цеце, снаата Богдана, како и нејзиниот внук Жељко, Анастасија од првиот ред го бодрела својот брат и не ја криела среќата за големиот успех на Вељко.

Со оглед на тоа што од трибините го бодри и своето момче, младата пејачка откри дали подеднакво се нервира и кога игра Гудељ.


-И за тоа се нервирам, но не како кога е боксот, сепак ова се удари по глава – открила пејачката.

фото:BlicTV/Инстаграм принтскрин

 

Останати вести од Радио Милева