Радио Милева
новогодишен амбиент

Анастасија Ражнатовиќ ја покажа новогодишната елка во станот во кој живее со момчето (видео)

Анастасија Ражнатовиќ ја покажа новогодишната елка во станот во кој живее со момчето (видео)

Анастасија Ражнатовиќ и нејзиното момче Ѓорѓе започнуваа заеднички живот во нивен стан кој неодамна го купија.

Станот има пет соби, неколку бањи, модерна кујна, како и тераса од која има прекрасен поглед.

Анастасија преку „Инстаграм“, покажа како изгледа совршена вечер во нејзиниот дом.

Пејачката ја покажа и новогодишната елка која е богато украсена и изгледа моќно и луксузно.

фото: хелло магазин

Останати вести од Радио Милева