Радио Милева
Покажа колку се блиски

Анастасија Ражнатовиќ и прати емотивна порака на Александра Пријоивиќ (фото)

Анастасија Ражнатовиќ и прати емотивна порака на Александра Пријоивиќ (фото)

Пејачката и сопруга на Филип Живојиновиќ, Александра Пријовиќ-, Живојиновиќ славеше роденден.

На социјалните мрежи се слеваат зборови на поддршка и честитки, а меѓу нив имаше и честитка од ќерката на Светлана Цеца Ражнатовиќ, Анастасија Ражнатовиќ.

Анастасија и посака се најдобро со честитка и објави заедничка фотографија на својата Инстаграм приказните.

– Среќен роденден мојз Алекс. Биди секогаш среќна, исполнета и сакана! Продолжи да создаваш затоа што тоа е она што најдобро го правиш! За тоа сиродена! Те сакам – напишала Анастасија.

Останати вести од Радио Милева