Радио Милева
најпосле насмеана

Анастасија го прегрнува пехарот, Гудељ ја бакнува – фудбалерот објави емотивна фотографија по загубата на бебето, сите зборуваат за овој детаљ на лицето на пејачката (фото)

Анастасија го прегрнува пехарот, Гудељ ја бакнува – фудбалерот објави емотивна фотографија по загубата на бебето, сите зборуваат за овој детаљ на лицето на пејачката (фото)

Фудбалерот Немања Гудељ и неговиот фудбалски клуб „Севиља“ триумфираа против Рома во финалето на Лига Европа минатата недела.

По трагедијата која им се случи во која  парот го загуби бебето, ова беше прв среќен момент за двајцата кој не можеа да го сокријат.

За време на прославата за пехарот кај Гудељ се мешаа емоции во текот на целата вечер, па во еден момент плачеше, па се радуваше.

Тој сега откако спласнаа емоциите објави фотографија со Анастасија која го држи пехарот, а тој ја бакнува во главата.

Ќерката на Цеца иако не сакаше да ги покаже емоциите на среќа, тоа се забележува преку нејзината насмевка на лицето.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nemanja Gudelj (@nemanjagudelj)

фото: instagram/nemanja gudelj

Останати вести од Радио Милева