Радио Милева
Пресреќна

Анабела се огласи откако Луна и Марко го открија полот на бебето: Еве што направи идната баба (фото)

Анабела се огласи откако Луна и Марко го открија полот на бебето: Еве што направи идната баба (фото)
фото:анабела атијас/инстаграм

Луна Ѓогани и Марко Миљковиќ неодамна открија дека ќе станат родители, а сега очекуваат девојче, кое ќе се вика Миа.

Идните родители не ја кријат својата среќа поради приновата, а сега се огласи и мајката на Луна, идната баба Анабела Атијас.

Таа на својот Инстаграм објави илустрација за бебето, како и линк до видеото снимено од Луна и Марко, кога го открија полот на детето.

Покрај тоа, таа остави јасна порака за љубов и среќа, објавувајќи неколку емотикони кои имаат „срциња очи“.

Останати вести од Радио Милева