Радио Милева
додека сите чекаат свадба таа веќе се омажила

Ана Севиќ се омажи во тајност, па ја покажа бурмата од 3 750 евра (фото)

Ана Севиќ се омажи во тајност, па ја покажа бурмата од 3 750 евра (фото)
фото: Инстаграм/ана севиќ

Пејачката Ана Севиќ откри дека неодамна нејзиниот партнер ја запросил, а таа сега откри дека се омажила за него и ја покажа бурмата на рака.

Ана истакна дека веќе се омажила за својот партнер, но и дека немало прослава освен ручек за најблиските.

Венчавката се случила на имотот на родителите кај Даниел, без музика. Се случувало во тајност, а пејачката на себе имала бел фустан.

фото: телеграф.рс

Бурмата на Севиќ е златен прстен со дијамнт. Цената на истиот изнесува 3 750 евра.

фото: картиер/телеграф.рс

Инаку, Ана со Даниел ја има ќерката Сена.

Останати вести од Радио Милева