Радио Милева
го најави жешкото лето

Ана Севиќ е секси мама: Сирена во вода, сирена и на суво! (ФОТО)

Ана Севиќ е секси мама: Сирена во вода, сирена и на суво! (ФОТО)

Високите пролетни температури и сончевите зраци полека го наговестуваат летото, па српската пејачка и ТВ водителка Ана Севиќ одлучи да ги израдува своите фанови со нова секси фотографија од море. Собирајќи 205.000 следбеници на Инстаграм, пејачката објави неколку фотографии  сликани на плажа.

Ана влезена до половина во вода, со ќеркичката Лорена в раце, покажа колку е секси мама во костим за капење, каде нејзините облини доаѓаат до полн израз.

Оние другите фотографии пак, каде е сликана сама по бикини во лежечка позиција, го вжештија и песокот на плажата и социјалните мрежи.

Дефинитивно, Ана Севиќ е сирена… и во вода и на суво!

 

Останати вести од Радио Милева