Радио Милева
изненади

Ана Радуловиќ го смени личниот опис: Никој не може да поверува дека водителката сега изгледа вака (видео)

Ана Радуловиќ го смени личниот опис: Никој не може да поверува дека водителката сега изгледа вака (видео)

Водителката на Телевизија Пинк, Ана Радуловиќ со новата објава предизвика бурни реакции на социјалните мрежи.

Имено, Ана е позната по тоа што редовно ги информира своите следбеници за активностите во нејзиниот живот, но сега ги изненади сите. Радуловиќ им се пофали на следбениците со новата боја на коса која многумина остави без зборови.

– Мала промена е добра за сите – напишала Ана како опис.

Потсетуваме, Ана стана главна водителка по заминувањето на Душица Јаковљевиќ. Таа ги презеде сите емисии во студиото, а судејќи по коментарите на публиката, одлично се снајде.

Фото: Принтскрин/Facebook/ana.radulovic

Останати вести од Радио Милева