Радио Милева
на иста фреквенција

Ана Николиќ воодушевена од изјавата на Кристијан Голубовиќ, па јавно му се обрати (фото)

Ана Николиќ воодушевена од изјавата на Кристијан Голубовиќ, па јавно му се обрати (фото)

Ана Николиќ е позната по своите контроверзни објави на социјалните мрежи, а за последната веќе се пишува на социјалните мрежи и српските портали.

Имено, пејачката објави клип на Кристијан Голубовиќ од една емисија каде зборува за наркотици и алко-тестови, Николиќ се поистоветуваше со него, па дури и му даде епитет.

– Јас… Засекогаш! Но, кој може да ми верува – напиша Николиќ за оваа снимка, а потоа го опиша Голубовиќ со зборовите: „Бог и батина“.

Инаку, периодов доста често се пишува дека Ана Николиќ има проблеми со алкохолот, а пејачката не е засегната од таквите објави.

фото:АТА images/Instagram printskrin

Останати вести од Радио Милева