Радио Милева
И се може

Ана Николиќ во проѕирна комбинација која не е баш за дневно издание, ама изгледа топ (фото)

Ана Николиќ во проѕирна комбинација која не е баш за дневно издание, ама изгледа топ (фото)
фото:ана николиќ/инстаграм принтскрин

Пејачката Ана Николиќ денес изненади многумина со својата комбинација облека, која им ја покажа на сите на социјалните мрежи.

Имено, на летните температури, кои деновиве се искачуваат до 30 Целзиусови степени, таа се појави во град со чизми, додека носеше транспарентен фустан кој одлично и прилега на фигурата.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ana Nikolić (@ananikolicofficial)

Иако ова не е баш некоај дневна комбинација за прошетка низ град, Ана изгледа топ!

Евидентно е дека Ана носи што сака, без оглед на околностите околу неа.

Да потсетиме, за Ана Николиќ неодамна се зборуваше затоа што предизвика хаос во нејзиниот стан во Вождовац.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ana Nikolić (@ananikolicofficial)

– Газев подароци од бившиот … Лажни подароци! Имам проблем со лажни луѓе, лажни приказни, лажни подароци. Имам сè и повеќе од доволно. Но, она што ми треба не е за продажба …. Нема цена. Искрена емоција … Дека некој ме сака барем за момент поради мене – рече тогаш Ана.

Останати вести од Радио Милева