Радио Милева
роденденски емоции

Ана Николиќ во прегратка на Раста: Поранешните сопружници фатени во ресторан поинтимни од кога било! (фото)

Ана Николиќ во прегратка на Раста: Поранешните сопружници фатени во ресторан поинтимни од кога било! (фото)

Ана Николиќ и Стефан Ѓуриќ Раста во неколку наврати пред медиумите отворено проговорија за нивната врска и истакнаа дека и покрај разводот, меѓу нив нема „лоша крв“.

Фотографите сега ги снимиле заедно во ресторан во главниот град, а причина за собирот бил роденденот на нивната ќерка Тара.

Ана и Раста им посакаа добредојде на гостите, а потоа разговараа и се гушкаа пред сите, а нема сомнеж дека нивниот однос е многу коректен и полн со разбирање и почит.

Пејачката дошла на роденден расположена, но открила и дека на ќерка и купила дијаманти!

„Не можам да ви кажам што точно купив, но воодушевена сум. Сè што можам да кажам е дека ги продупчи ушите пред неколку недели, па ќе земе неколку дијаманти и други работи“, рече таа.

Фото:Принтскрин/АТА Имаџес/ Антонио Ахел

Останати вести од Радио Милева