Радио Милева
реално шоу

Ана Николиќ влегува во „Задруга 5“

Ана Николиќ влегува во „Задруга 5“

Пејачката Ана Николиќ потврди дека на 31 декември влегува во „Задруга 5“.

Имено, пејачката ќе биде дел од реанлото шоу. Меѓутоа, Ана не сакаше да открие која ќе биде нејзината улога.

-Ќе биде изненадување, но ќе биде лудо и незаборавно, како и секогаш“, изјави Ана за „Пинк“ и додаде:

-Бидејќи не се патува, разни се правилата, па сфатив дека најдобро е да влезам во Задруга. Можеби ќе ми се промени нешто во животот“, изјави пејачката.

Инаку, Жељко Митровиќ најави дека 5-тата сезона на Задруга ќе биде и последна.

фото: принтскрин/инстаграм/ана николиќ

Останати вести од Радио Милева